AFTY


ÚVOD PROVOZOVATELE TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK


Cílem této stránky je poskytnout při vašich konkrétních zdravotních problémech KONKRÉTNÍ DOPORUČENÍ A POMOC – návrh vhodné terapie v závislosti na Vašich specifických zdravotních problémech najdete buď přímo v dolní části této stránky V ODSTAVCI S ČERVENÝM TEXTEM nebo Váš problém můžete prostřednictvím formuláře umístěném dole na této stránce BEZPLATNĚ KONZULTOVAT přímo s naším zdravotním poradcem, vyhledávaným přírodním terapeutem a autorem této stránky panem Milanem Peterkou.

O autorovi této stránky:


Milan PeterkaPan Milan Peterka je přes svůj mladý věk (27 let) již nyní vyhledávaným a uznávaným odborníkem v oblasti přírodní medicíny. Provozuje úspěšnou soukromou praxi, kde poskytuje svým pacientům nadstandardní diagnostické a terapeutické služby - používá např. irisdiagnostiku, měření akupunkturních drah, diagnostiku z bioinformačního pole a další diagnostické metody.

Používá fytoterapii, akupunkturu, moxibuci, gemoterapii, terapii výživovými doplňky a další metody celostní medicíny.

Vlastní certifikát bezkontaktních masáží stejně jako diplom reflexního terapeuta a masérské osvědčení. Celých 10 let absolvoval praxi u bylináře Josefa Antonína Zentricha.

Mezi jeho profesionální aktivity též patří bohatá publikační a odborná přednášková činnost. Přes veškerou odbornost je ale pan Peterka zejména zkušeným praktikem, který nezřídka dodá naději a účinně pomůže dokonce i těm pacientům u kterých klasická léčba nezabrala.

Úvodem si uvedeme některé příklady z mé praxe :

Žena 22 let

Přichází do mé poradny pro opakované recidivy aftózních vřídků (afty). Výsevem aftů trpí několikrát za rok. Vždy má velké bolesti, nemůže jíst a je velmi unavená. Vždy trvá dlouhou dobu než se ji afta vyhojí.
Irisdiagnostikou zjišťuji oslabení imunitního a lymfatického systému. Akupunkturní test ukazuje vyčerpanou dráhu tenkého střeva a močového měchýře.
Doporučuji tento regenerační postup : Imuno C komplex v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem, Super acidophilus plus šest miliard v dávce 0 – 0 – 1 cps. nalačno a Betavital v dávce 2 x denně jednu čajovou lžičku nalačno. K tomu nasazuji čínské bylinky shengdihuang, tongcao, danzhuye a gancao v množství 750 ml odvaru za den. Po roční léčbě se stav významně zlepšil. Nemocná měla výsev aftů jen dvakrát v daleko menší míře než obvykle - je s léčbou velmi spokojena.

Chlapec 8 let

Přichází do mé poradny s maminkou pro dlouhotrvající afty. Aftózní vřídky se mu objevují velmi často. Opět má bolesti a nemůže správně jíst. Jeho maminka je zoufalá. Irisdiagnostikou zjišťuji oslabený imunitní systém a dysbiózu střevní.
Doporučuji tento regenerační postup : Super acidophilus plus šest miliard v dávce 1 – 0 – 1 cps. nalačno a Betavital v dávce 2 x denně jednu čajovou lžičku nalačno. Po půl roční léčbě se objevily afty jen jednou a rychle odezněly. Maminka i chlapec jsou velmi spokojeni a pokračují v léčbě dále.

Afta (afty)

Afty se projevují jako nepříjemné a bolestivé puchýřky v dutině ústní. Nejčastěji se jedná o kulaté velmi bolestivé vřídky. Afta (afty) jsou olemována a zbarvena do bělavého odstínu se zarudnutím okolním tkáně. Tyto vřídky se nejčastěji objevují na sliznici, na rtech a někdy i na jazyku. Pokud se objeví aftózní vřídky ve velkém množství může nemocný pociťovat i zduření podčelistních uzlin.
Příčinu tvorby aftóz (afty, afta) bychom mohli hledat ve virové infekci a ve snížené funkci imunitního systému. Neblaze také působí stres a nedostatek vitamínů a minerálních látek.
Díky výskytu aftózních vřídků (afty) se u nemocného může vyvinout celková únava, poruchy příjmu potravin a vznik jiných infekcí dutiny ústní.
Přírodní medicína a zvláště pak přírodní přípravky a bylinky nabízejí nemocným účinnou pomoc jak při vzplanutí onemocnění tak i v prevenci aftóz (afty).

PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY A JEJICH FUNKCE V BOJI S AFTY


Terapii s využitím přírodních přípravků je velmi vhodné začít podáváním certifikovaného NÁPOJE Z ALOE VERA – tedy nápoje získaného z vnitřku listu rostliny aloe vera ve kterém jsou zachovány všechny biologicky hodnotné látky.
 • NÁPOJ Z ALOE VERA (složení: přírodní gel z vnitřku listu rostliny aloe vera s vysokou biologickou aktivitou a vstřebatelností, bez příchuti, s obsahem dužiny) – komplexně podporuje detoxikaci organismu, podílí se na správném metabolismu a řádném fungování trávicí soustavy.
  Základní dávkování: Za účelem detoxikace je vhodné aplikovat pro jednu osobu minimálně 4 litry Aloe Vera Gelu. Toto množství při doporučeném dávkování 3 x denně 20 ml vystačí na cca 2 měsíce.
  (Pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – klikněte ZDE).
 • Betavital (složení: extrakt z červené řepy s rutinem, betakarotenem a vitamínem C) – přípravek působí preventivně proti vzniku aftózních vřídků a pokud již afta propuknou, zrychluje svým působením jejich vyléčení. Navíc doplňuje do organismu řadu důležitých vitamínů a minerálních látek
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

 • Imuno C komplex (složení: vitamín C s prodlouženým uvolňováním po dobu 8 hodin, rutin, quercetin, citrusové bioflavonoidy a výtažek ze šípků) – přípravek stimuluje imunitní systém a tím zvyšuje obranyschopnost organismu vůči infekci. Dále také působí preventivně a urychluje hojení aftů.
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

 • Super acidophilus plus šest miliard (složení: probiotické kultury) – přípravek nespecificky podporuje imunitní systém, zlepšuje trávení a podporuje činnost střeva. Jeho význam v boji s afty spočívá v užívání jak při léčbě tak i v prevenci aftóz.
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

VÍCE INFO O NÁPOJI Z ALOE VERA
Terapii s využitím přírodních přípravků je velmi vhodné začít podáváním certifikovaného NÁPOJE Z ALOE VERA. Za účelem celkového posílení a ozdravění organizmu doporučuji provést vysoce účinnou přírodní DETOXIKACI organizmu s využitím nápoje z aloe vera (pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – klikněte ZDE). Při pití aloe vera gelu však nedochází pouze k čištění organizmu ale probíhají zde současně i další příznivé procesy. Popis hlavních účinků nápoje z aloe vera podrobněji:

1. DETOXIKACE ORGANIZMU
otevírají se i velmi jemné kapiláry v různorodých tkáních což umožňuje organizmu vyloučit toxiny, které často po mnoho let ulpívají v organizmu a bývají pravou příčinou mnoha onemocnění
Více info o detoxikaci - klikněte ZDE

2. POSÍLENÍ IMUNITY
pití aloe vera gelu podporuje některé typy bílých krvinek v růstu a dělení, má imunomodulační účinky a komplexně zvyšuje obranyschopnost organizmu
Vice info o vlivu nápoje z aloe vera na imunitu - klikněte ZDE

3. ZLEPŠENÍ VSTŘEBÁVÁNÍ ŽIVIN
výrazně zlepšuje schopnost organizmu vstřebávat důležité živiny z přijímané potravy (vitaminy, minerály apod.). Tato funkce organizmu totiž s rostoucím věkem podstatně klesá - již cca od 20-ti let ale po 40-cítce již velmi výrazně. Při zhoršeném vstřebávání důležitých živin zpravidla dochází k akceleraci stárnutí organizmu a vzniku řady chorob – pití aloe vera gelu umožňuje tento nepříznivý proces účinně kompenzovat.
Více info o vlivu nápoje z aloe vera na čištění střev a lepší vstřebávání - klikněte ZDE

SOUHRNNÝ VLIV NA ZDRAVÍ ČLOVĚKA
souhrnným vlivem všech tří výše uvedených účinků dochází ke komplexnímu působení na organizmus a to se zpravidla již záhy projevuje ZVÝŠENÍM VITALITY a dochází k postupnému celkovému zlepšování zdravotního stavu.
Více odborných informací o nápoji z aloe vera - klikněte ZDE

ALOE VERA GEL (složení: přírodní gel z vnitřku listu rostliny aloe vera s vysokou biologickou aktivitou a vstřebatelností, bez příchuti, s obsahem dužiny) – komplexně podporuje detoxikaci organismu, podílí se na správném metabolismu a řádném fungování trávicí soustavy.
Základní dávkování : 3 x denně 20 ml ALOE VERA GELU 30 min. před jídlem.


CENA: info o aktuálních cenách NÁPOJE Z ALOE VERA a značných SLEVÁCH – ZDE

V BOJI PROTI AFTŮM LZE NAPROSTÉ VĚTŠINĚ NEMOCNÝCH DOPORUČIT VYSOCE ÚČINNOU KOMBINACI PŘÍRODNÍCH PREPARÁTŮ O TOMTO SLOŽENÍ :


Základní kombinace: NÁPOJ Z ALOE VERA - dávkování: 3 x denně 20 ml půl hodiny před jídlem. hodiny před jídlem. (Pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – ZDE.) Imuno C komplex v dávce 1 – 1 – 1 tbl. nalačno, Betavital v dávce 2 x denně jednu čajovou lžičku s jídlem a Super acidophilus plus šest miliard v dávce 1 - 1 - 1 cps. nalačno.

Využijte jedinečnou možnost, kterou Vám nabízí právě nyní tato stránka:


ZÁJEMCI O BEZPLATNOU KONZULTACI PŘÍMO S PANEM PETERKOU

UPOZORNĚNÍ: Dotazy pro pana Peterku týkající se stanovení dosud neurčené diagnózy a rovněž jakékoliv dotazy týkající se dětí do 15 let věku není možno řešit písemně (zde je nutno provést vyšetření za fyzické přítomnosti pacienta) - v těchto případech se prosím můžete prostřednictvím níže umístěného vzkazového okna objednat k osobní návštěvě poradny pana Peterky v Kojetíně (u Přerova).

Zde můžete napsat svůj individuální dotaz ohledně Vašich zdravotních problémů (nebo se objednat k návštěvě poradny /dosud neurčené diagnózy, děti do 15 let/) - zpravidla do 48 hodin obdržíte elektronickou poštou odpověď.
Váš email:    (nutno vyplnit)
Text Vašeho dotazu pro pana Peterku:
INFORMACE ZDE POSKYTNUTÉ NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKOU PÉČI !

Pomohou i bylinky ?
Vhodným pitným médiem, které můžete používat jsou bylinkové čaje. Preferujte list zeleného čaje, nať tymiánu, kořen třapatky, lingzhi, kořen eleuterokoku, plod rakytníku, nať anděliky a dračí krev.

INFORMACE ZDE POSKYTNUTÉ NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKOU PÉČI !

Milan Peterka

Milan Peterka, 2005 - autor textu
Ing. Aleš Paclt, 2005 - nakladatelský služby

Dílo je chráněno autorským zákonem. Použití díla, i jeho částí, je bez výslovného písemného souhlasu zakázáno.

Použitá a doporučena literatura :
Kniha o zdraví. Kolektiv autorů, Victoria Publishing 1990.

Zpět na Bezplatnou interaktivní poradnu

 
Fitline: Doplňky stravy pro zdraví, vitalitu a krásu