BRADAVICE


ÚVOD PROVOZOVATELE TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK


Cílem této stránky je poskytnout při vašich konkrétních zdravotních problémech KONKRÉTNÍ DOPORUČENÍ A POMOC – návrh vhodné terapie v závislosti na Vašich specifických zdravotních problémech najdete buď přímo v dolní části této stránky V ODSTAVCI S ČERVENÝM TEXTEM nebo Váš problém můžete prostřednictvím formuláře umístěném dole na této stránce BEZPLATNĚ KONZULTOVAT přímo s naším zdravotním poradcem, vyhledávaným přírodním terapeutem a autorem této stránky panem Milanem Peterkou.

O autorovi této stránky:


Milan PeterkaPan Milan Peterka je přes svůj mladý věk (27 let) již nyní vyhledávaným a uznávaným odborníkem v oblasti přírodní medicíny. Provozuje úspěšnou soukromou praxi, kde poskytuje svým pacientům nadstandardní diagnostické a terapeutické služby - používá např. irisdiagnostiku, měření akupunkturních drah, diagnostiku z bioinformačního pole a další diagnostické metody.

Používá fytoterapii, akupunkturu, moxibuci, gemoterapii, terapii výživovými doplňky a další metody celostní medicíny.

Vlastní certifikát bezkontaktních masáží stejně jako diplom reflexního terapeuta a masérské osvědčení. Celých 10 let absolvoval praxi u bylináře Josefa Antonína Zentricha.

Mezi jeho profesionální aktivity též patří bohatá publikační a odborná přednášková činnost. Přes veškerou odbornost je ale pan Peterka zejména zkušeným praktikem, který nezřídka dodá naději a účinně pomůže dokonce i těm pacientům u kterých klasická léčba nezabrala.

Úvodem si uvedeme některé příklady z mé praxe :

Muž 20 let

Přichází do mé poradny pro rozsev bradavic. Bradavice se mu vytvořily na chodidlech a na rukou. Současná léčba není účinná. Irisdiagnostikou zjišťuji sníženou obranyschopnost organismu, nedostatek vitamínů a minerálních látek, degenerativní onemocnění pravého kolena a sklony k cévním chorobám.
Doporučuji tento regenerační postup : Imuno C komplex v dávce 1 - 0 - 1 tbl. nalačno, Betavital v dávce 2 x denně jednu čajovou lžičku nalačno a Česnek + Petržel v dávce 1 - 1 - 1 tbl. před jídlem.
Po půlroční léčbě zmizely bradavice na rukou a na chodidlech ještě přetrvávají. Nemocný je s léčbou spokojený a pokračuje dále.

Žena 25 let

Přichází do mé poradny pro rozsev bradavic. Již několik let s nimi bojuje. Zatím neúspěšně. Bradavice má na levé noze, na zádech a jednu v obličeji. Je psychicky rozladěná.
Irisdiagnostikou zjišťuji oslabenou imunitu, nepravidelný menstruační cyklus, chudokrevnost a sklony k migrénám.
Doporučuji tento regenerační postup : Betavital v dávce 2 x denně jednu čajovou lžičku nalačno, Imuno C komplex v dávce 1 - 0 - 1 tbl. nalačno, Super acidophilus plus šest miliard v dávce 1 - 0 - 1 cps. nalačno a Dračí krev v dávce 3 x denně 15 kapek.
Po půlroční léčbě zmizely bradavice na zádech a v obličeji. Na dolní končetině přetrvávají a nemocná pokračuje v léčbě dále.

Bradavice

se projevují jako zrohovatělé výrůstky na kůži se zvrásněným povrchem. Bradavice se mohou objevit kdekoliv na těle (nejčastěji na chodidlech a na rukou).
Bradavice jsou přenosné dotykem a jsou způsobeny papilomavirem. Jde tedy o virové onemocnění. Základní podmínkou pro vytvoření bradavic je přítomnost viru a lehké poranění kůže. Inkubační doba viru je většinou tři až čtyři měsíce. Po této době se bradavice objeví na našem těle. K nákaze může dojít ve sprše, tělocvičně nebo na koupališti.
Léčbu bradavic indikuje kožní lékař nebo chirurg, který musí bradavici správně diagnostikovat (odlišit od znaménka nebo od nádoru).
Používají se postupy jako je zmrazení bradavic tekutým dusíkem, elektrokauter nebo výškrab bradavice. Někdy se používá také laseru, náplastí nebo speciálních chemických roztoků.
Přírodní léčba nám nabízí také pomoc. Na prvním místě je důležité podporovat obranyschopnost našeho těla. Léčba musí být jak vnitřní tak i zevní. Použijeme bylinky a potravinové doplňky. Vhodné jsou i bylinné koupele, bylinné náplasti a správná životospráva. V praxi se také osvědčuje celá řada zaříkadel.

Nyní si představíme jednotlivé potravinové doplňky :


Terapii s využitím přírodních přípravků je velmi vhodné začít podáváním certifikovaného NÁPOJE Z ALOE VERA – tedy nápoje získaného z vnitřku listu rostliny aloe vera ve kterém jsou zachovány všechny biologicky hodnotné látky.
 • NÁPOJ Z ALOE VERA (složení: přírodní gel z vnitřku listu rostliny aloe vera s vysokou biologickou aktivitou a vstřebatelností, bez příchuti, s obsahem dužiny) – komplexně podporuje detoxikaci organismu, podílí se na správném metabolismu a řádném fungování trávicí soustavy.
  Základní dávkování: Za účelem detoxikace je vhodné aplikovat pro jednu osobu minimálně 4 litry Aloe Vera Gelu. Toto množství při doporučeném dávkování 3 x denně 20 ml vystačí na cca 2 měsíce.
  (Pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – klikněte ZDE).
 • Imuno C komplex (složení vitamín C s prodlouženým uvolňováním po dobu 8 hodin, rutin, quercetin, citrusové bioflavonoidy a výtažek ze šípků) - preparát silně podporuje obranyschopnost organismu, působí virostatickým účinkem, omezuje recidivy onemocnění a urychluje léčbu bradavic. Základní dávkování 3 x denně jedna tableta nalačno.
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

 • Betavital (složení extrakt z červené řepy s rutinem, betakarotenem a vitamínem C) - preparát silně podporuje obranyschopnost organismu, působí virostaticky a předchází recidivám onemocnění. Základní dávkování 3 x denně jedna čajová lžička nalačno.
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

 • Česnek + Petržel preparát přispívá k správné činnosti ledvin. Základní dávkování 3 x denně jedna tableta před jídlem.
  Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

VÍCE INFO O NÁPOJI Z ALOE VERA
Terapii s využitím přírodních přípravků je velmi vhodné začít podáváním certifikovaného NÁPOJE Z ALOE VERA. Za účelem celkového posílení a ozdravění organizmu doporučuji provést vysoce účinnou přírodní DETOXIKACI organizmu s využitím nápoje z aloe vera (pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – klikněte ZDE). Při pití aloe vera gelu však nedochází pouze k čištění organizmu ale probíhají zde současně i další příznivé procesy. Popis hlavních účinků nápoje z aloe vera podrobněji:

1. DETOXIKACE ORGANIZMU
otevírají se i velmi jemné kapiláry v různorodých tkáních což umožňuje organizmu vyloučit toxiny, které často po mnoho let ulpívají v organizmu a bývají pravou příčinou mnoha onemocnění
Více info o detoxikaci - klikněte ZDE

2. POSÍLENÍ IMUNITY
pití aloe vera gelu podporuje některé typy bílých krvinek v růstu a dělení, má imunomodulační účinky a komplexně zvyšuje obranyschopnost organizmu
Vice info o vlivu nápoje z aloe vera na imunitu - klikněte ZDE

3. ZLEPŠENÍ VSTŘEBÁVÁNÍ ŽIVIN
výrazně zlepšuje schopnost organizmu vstřebávat důležité živiny z přijímané potravy (vitaminy, minerály apod.). Tato funkce organizmu totiž s rostoucím věkem podstatně klesá - již cca od 20-ti let ale po 40-cítce již velmi výrazně. Při zhoršeném vstřebávání důležitých živin zpravidla dochází k akceleraci stárnutí organizmu a vzniku řady chorob – pití aloe vera gelu umožňuje tento nepříznivý proces účinně kompenzovat.
Více info o vlivu nápoje z aloe vera na čištění střev a lepší vstřebávání - klikněte ZDE

SOUHRNNÝ VLIV NA ZDRAVÍ ČLOVĚKA
souhrnným vlivem všech tří výše uvedených účinků dochází ke komplexnímu působení na organizmus a to se zpravidla již záhy projevuje ZVÝŠENÍM VITALITY a dochází k postupnému celkovému zlepšování zdravotního stavu.
Více odborných informací o nápoji z aloe vera - klikněte ZDE

ALOE VERA GEL (složení: přírodní gel z vnitřku listu rostliny aloe vera s vysokou biologickou aktivitou a vstřebatelností, bez příchuti, s obsahem dužiny) – komplexně podporuje detoxikaci organismu, podílí se na správném metabolismu a řádném fungování trávicí soustavy.
Základní dávkování : 3 x denně 20 ml ALOE VERA GELU 30 min. před jídlem.


CENA: info o aktuálních cenách NÁPOJE Z ALOE VERA a značných SLEVÁCH – ZDE

V BOJI PROTI BRADAVICÍM LZE NAPROSTÉ VĚTŠINĚ NEMOCNÝCH DOPORUČIT VYSOCE ÚČINNOU KOMBINACI PŘÍRODNÍCH PREPARÁTŮ O TOMTO SLOŽENÍ :


Základní kombinace: NÁPOJ Z ALOE VERA - dávkování: 3 x denně 20 ml půl hodiny před jídlem. hodiny před jídlem. (Pro přepojení na speciální stránku o nápoji z aloe vera, která mimo jiné umožňuje získat na tento nápoj velké SLEVY – ZDE.) Imuno C komplex v dávce 1 - 1 - 1 tbl. nalačno, Betavital v dávce 3 x denně jedna čajová lžička nalačno a Česnek + Petržel v dávce 1 - 1 - 1 tbl. před jídlem.

Využijte jedinečnou možnost, kterou Vám nabízí právě nyní tato stránka:


ZÁJEMCI O BEZPLATNOU KONZULTACI PŘÍMO S PANEM PETERKOU

UPOZORNĚNÍ: Dotazy pro pana Peterku týkající se stanovení dosud neurčené diagnózy a rovněž jakékoliv dotazy týkající se dětí do 15 let věku není možno řešit písemně (zde je nutno provést vyšetření za fyzické přítomnosti pacienta) - v těchto případech se prosím můžete prostřednictvím níže umístěného vzkazového okna objednat k osobní návštěvě poradny pana Peterky v Kojetíně (u Přerova).

Zde můžete napsat svůj individuální dotaz ohledně Vašich zdravotních problémů (nebo se objednat k návštěvě poradny /dosud neurčené diagnózy, děti do 15 let/) - zpravidla do 48 hodin obdržíte elektronickou poštou odpověď.
Váš email:    (nutno vyplnit)
Text Vašeho dotazu pro pana Peterku:


Pomohou i bylinky ?
Vhodným pitným médiem, které můžete používat jsou bylinkové čaje. Preferujte houbu lingzhi, česnek (zevně), nať tymiánu, pravý zelený čaj, baizhu, dračí krev, echinaceu a semeno grepu.

INFORMACE ZDE POSKYTNUTÉ NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKOU PÉČI !

Milan Peterka

Milan Peterka, 2005 - autor textu
Ing. Aleš Paclt, 2005 - nakladatelský služby

Dílo je chráněno autorským zákonem. Použití díla, i jeho částí, je bez výslovného písemného souhlasu zakázáno.

Použitá a doporučena literatura :
Kniha o zdraví. Kolektiv autorů, Victoria Publishing 1990.

Zpět na Bezplatnou interaktivní poradnu

 
Fitline: Doplňky stravy pro zdraví, vitalitu a krásu