LEDVINOVÉ KAMENY / MOČOVÉ KAMENY (UROLITIÁZA)


ÚVOD PROVOZOVATELE TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK


Cílem této stránky je poskytnout při vašich konkrétních zdravotních problémech KONKRÉTNÍ DOPORUČENÍ A POMOC – návrh vhodné terapie v závislosti na Vašich specifických zdravotních problémech najdete buď přímo v dolní části této stránky V ODSTAVCI S ČERVENÝM TEXTEM nebo Váš problém můžete prostřednictvím formuláře umístěném dole na této stránce BEZPLATNĚ KONZULTOVAT přímo s naším zdravotním poradcem, vyhledávaným přírodním terapeutem a autorem této stránky panem Milanem Peterkou.

O autorovi této stránky:


Milan PeterkaPan Milan Peterka je přes svůj mladý věk (27 let) již nyní vyhledávaným a uznávaným odborníkem v oblasti přírodní medicíny. Provozuje úspěšnou soukromou praxi, kde poskytuje svým pacientům nadstandardní diagnostické a terapeutické služby - používá např. irisdiagnostiku, měření akupunkturních drah, diagnostiku z bioinformačního pole a další diagnostické metody.

Používá fytoterapii, akupunkturu, moxibuci, gemoterapii, terapii výživovými doplňky a další metody celostní medicíny.

Vlastní certifikát bezkontaktních masáží stejně jako diplom reflexního terapeuta a masérské osvědčení. Celých 10 let absolvoval praxi u bylináře Josefa Antonína Zentricha.

Mezi jeho profesionální aktivity též patří bohatá publikační a odborná přednášková činnost. Přes veškerou odbornost je ale pan Peterka zejména zkušeným praktikem, který nezřídka dodá naději a účinně pomůže dokonce i těm pacientům u kterých klasická léčba nezabrala.

Úvodem si uvedeme některé příklady z mé praxe :

Muž 45 let
Přichází do mé poradny pro dlouhodobé problémy s onemocněním ledvinové kameny. Několikrát prodělal ledvinovou koliku se současným zánětem. Nyní je jeho stav takový, že má v pravé ledvině (potvrzeno ultrazvukem ledvin) jeden menší kamének.
Chtěl by se ho zbavit a podpořit funkci ledvin a preventivně působit proti zánětu.
Irisdiagnostikou zjišťuji oslabenou funkci pravé ledviny, chronický zánět močových cest a poruchu metabolismu tuků. Akupunkturní test vykazuje vyčerpanou dráhu ledvin a močového měchýře. Při vyšetření SIS (křížokyčelních kloubů) nacházím posun vpravo.
Doporučuji tento regenerační postup : Super Bromelain + Papain v dávce 2 – 2 – 2 tbl. nalačno a Česnek + Petržel v dávce 1 – 1 - 1 tbl. před jídlem. K tomu nasazuji prášek z lomikamene v dávce 2 x denně jednu mocca lžičku a odvar z čínských bylin na podporu močení tohoto složení : dafupi, fulingpi, chenpi a wujiapi v množství 750 ml za den. Zevně provádíme mobilizaci SIS vpravo.
Po čtyřech měsících klient popisuje jak v noci vymočil malý kamének (to se potvrdilo i na ultrazvuku ledvin – negativní). Vše se odehrálo bez ledvinové koliky a zánětu. Klient je velmi spokojen a pokračuje v prevenci onemocnění ledvinové kameny.

Žena 47 let
Byla odeslána praktickým lékařem na konzultaci do mé poradny. Nemocná prodělala týden před naší návštěvou pravostrannou ledvinovou koliku, po které se jí zhoršilo trávení (průjmy a velké křeče ve střevech), zvýšil se krevní tlak, nastala únava a malátnost a hlavně se ji objevil velký zánět močových cest. Nyní se nemocná necítí vůbec dobře a její problémy, které se objevily po kolice renális zůstávají.
Irisdiagnostikou zjišťuji oslabení pravé ledviny a zánět močových cest. Dále vidím alergické znaky, dyspepsii, sklony k bolestem hlavy a znaky po zánětech dýchacích cest. Akupunkturní test vykazuje vyčerpání na dráze slinivky – sleziny, ledvin, plic, tlustého střeva a žlučníku. Při vyšetření SIS (křížokyčelních kloubů) nalézám posun vpravo.
Doporučuji tento regenerační postup: LKVB6 v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem, Betavital v dávce 2 x denně jednu čajovou lžičku nalačno a Trilax v dávce 2 x denně jednu odměrku.

Močové kameny (ledvinové kameny)

Močové kameny (ledvinové kameny) - se vyskytují častěji u mužů a mají různé složení. Nejčastěji se můžeme setkat s kameny obsahující vápník, oxaláty, uráty nebo cystin.
Močové kameny (ledvinové kameny) se mohou tvořit v ledvinách, v močovodech nebo v močovém měchýři.
Močové kameny (ledvinové kameny) vznikají většinou z důvodů dehydratace, při nedostatku hořčíku, při abnormálních výkyvech v pH moči a při špatné výživě. Močové kameny (ledvinové kameny) se také objevují jako důsledek některých onemocnění např. dna.
Nejznámějším vyústěním choroby ledvinové kameny je ledvinová kolika, která se projevuje intenzivní křečovitou bolestí s typickým vyzařováním z beder k tříslům. Ledvinová kolika je doprovázena zvracením a nauzeou. Často má nemocný nález krve v moči z důvodů poranění močových cest procházejícím kaménkem. Komplikací ledvinové koliky je zaklínění kaménku, který může způsobit neprůchodnost močovodu, retenci moči s poškozením ledvin. Při poruše odtoku moči se často objevuje infekce, která může napadnout i ledviny a způsobit zánět.
Léčba onemocnění močové kameny (ledvinové kameny) může být operativní, konzervativní nebo za použití litotripsie.
Nemocný také musí upravit životosprávu a předcházet nachlazení močových cest.
Přírodní medicína působí preventivně jak na tvorbu kaménku tak i na častý výskyt zánětů močových cest. Některé bylinky či přírodní přípravky mohou do jisté míry narušovat soudržnost kamenů.

PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY A JEJICH FUNKCE V BOJI S ONEMOCNĚNÍM LEDVINOVÉ KAMENY

  • Super Bromelain + Papain (složení: proteolytické enzymy z ananasu a papáje) – zabraňuje vzniku zánětů ledvin a močových cest. Odstraňuje otoky a snižuje riziko vzniku onemocnění ledvinové kameny
    Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

  • LKVB6(složení: lecitin, mořská řasa kelp, jablečný ocet a vitamín B6) – preparát přispívá ke správné detoxikaci organismu. Působí léčebně na funkci ledvin a snižuje riziko vzniku onemocnění ledvinové kameny.
    Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

  • Česnek + Petržel - přípravek prospívá u zánětů močových cest a ledvin. Snižuje riziko vzniku onemocnění ledvinové kameny a působí močopudně.
    Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

V BOJI PROTI ONEMOCNĚNÍ LEDVINOVÉ KAMENY LZE NAPROSTÉ VĚTŠINĚ NEMOCNÝCH DOPORUČIT VYSOCE ÚČINNOU KOMBINACI PŘÍRODNÍCH PREPARÁTŮ O TOMTO SLOŽENÍ:


Základní kombinace: Super Bromelain a Papain v dávce 1 – 0 – 1 tbl. nalačno, LKVB6 v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem a Česnek a Petržel v dávce 1 – 0 – 1 tbl. před jídlem. Využijte jedinečnou možnost, kterou Vám nabízí právě nyní tato stránka:
ZÁJEMCI O BEZPLATNOU KONZULTACI PŘÍMO S PANEM PETERKOU

UPOZORNĚNÍ: Dotazy pro pana Peterku týkající se stanovení dosud neurčené diagnózy a rovněž jakékoliv dotazy týkající se dětí do 15 let věku není možno řešit písemně (zde je nutno provést vyšetření za fyzické přítomnosti pacienta) - v těchto případech se prosím můžete prostřednictvím níže umístěného vzkazového okna objednat k osobní návštěvě poradny pana Peterky v Kojetíně (u Přerova).

Zde můžete napsat svůj individuální dotaz ohledně Vašich zdravotních problémů (nebo se objednat k návštěvě poradny /dosud neurčené diagnózy, děti do 15 let/) - zpravidla do 48 hodin obdržíte elektronickou poštou odpověď.

Diagnózu ani léčbu této choroby neprovádí pan Peterka na dálku – ale pouze při osobní návštěvě v jeho poradně v Kojetíně. Děkujeme za pochopení.
Váš email:    (nutno vyplnit)
Text Vašeho dotazu pro pana Peterku:
Pro zesílení a urychlení výše navržené terapie při onemocnění ekzém doporučuji současně provést i přírodní detoxikaci organizmu s využitím nápoje z Aloe Vera – bližší informace ZDE

Pomohou i bylinky?
Vhodným pitným médiem při onemocnění ledvinové kameny, které můžete používat jsou bylinkové čaje. Preferujte nať truskavce, nať vřesu, nať zlatobýlu, kořen lomikamene, nať pýru, kořen pampelišky apd.

INFORMACE ZDE POSKYTNUTÉ NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKOU PÉČI !

Milan Peterka

Milan Peterka, 2005 - autor textu
Ing. Aleš Paclt, 2005 - nakladatelský služby

Dílo je chráněno autorským zákonem. Použití díla, i jeho částí, je bez výslovného písemného souhlasu zakázáno.

Použitá a doporučena literatura :
Vnitřní lékařství II. Pavel Klener a kolektiv, Informatorium 2002.

Zpět na Bezplatnou interaktivní poradnu

 
Fitline: Doplňky stravy pro zdraví, vitalitu a krásu