PMS (PREMENSTRUAČNÍ SYNDROM)


ÚVOD PROVOZOVATELE TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK


Cílem této stránky je poskytnout při vašich konkrétních zdravotních problémech KONKRÉTNÍ DOPORUČENÍ A POMOC – návrh vhodné terapie v závislosti na Vašich specifických zdravotních problémech najdete buď přímo v dolní části této stránky V ODSTAVCI S ČERVENÝM TEXTEM nebo Váš problém můžete prostřednictvím formuláře umístěném dole na této stránce BEZPLATNĚ KONZULTOVAT přímo s naším zdravotním poradcem, vyhledávaným přírodním terapeutem a autorem této stránky panem Milanem Peterkou.

O autorovi této stránky:


Milan PeterkaPan Milan Peterka je přes svůj mladý věk (27 let) již nyní vyhledávaným a uznávaným odborníkem v oblasti přírodní medicíny. Provozuje úspěšnou soukromou praxi, kde poskytuje svým pacientům nadstandardní diagnostické a terapeutické služby - používá např. irisdiagnostiku, měření akupunkturních drah, diagnostiku z bioinformačního pole a další diagnostické metody.

Používá fytoterapii, akupunkturu, moxibuci, gemoterapii, terapii výživovými doplňky a další metody celostní medicíny.

Vlastní certifikát bezkontaktních masáží stejně jako diplom reflexního terapeuta a masérské osvědčení. Celých 10 let absolvoval praxi u bylináře Josefa Antonína Zentricha.

Mezi jeho profesionální aktivity též patří bohatá publikační a odborná přednášková činnost. Přes veškerou odbornost je ale pan Peterka zejména zkušeným praktikem, který nezřídka dodá naději a účinně pomůže dokonce i těm pacientům u kterých klasická léčba nezabrala.

Úvodem si uvedeme některé příklady z mé praxe :

Žena 22 let
Přichází do mé poradny pro premenstruační syndrom (PMS). Premenstruační syndrom (PMS) má již od patnácti let. Vždy asi týden před menstruací má bolesti v podbřišku, které prominují do dolních končetin. Je nevrlá a podrážděná. Trpí také bolestmi v prsou a pozoruje otoky. Byla již několikrát hospitalizovaná v nemocnici pro kolapsovité stavy při PMS (premenstruační syndrom).
Irisdiagnostikou zjišťuji nepoměr hormonů ve vaječnících, oslabené ledviny, stav po zánětu močového měchýře a nedostatek vitamínů a minerálních látek.

Doporučuji tento regenerační postup : Kličkový olej s vitamíny v dávce 1 – 1 – 1 cps. před jídlem, Balancer Klas v dávce 1 – 0 – 1 tbl. před jídlem a odvar z čínských bylinek shudihuang, duzhong, baishao, xiangfu, chuanxiong, danggui, aiye, huangqin a xudan v množství 750 ml za den.
Po půl roční léčbě vymizely premenstruační potíže (premenstruační syndrom) a má klientka se cítí velmi dobře. V léčbě pokračuje stále (v nízkém dávkování). Prognózu jejího zdravotního stavu vidím příznivou.

Žena 26 let
Přichází do mé poradny pro premenstruační syndrom (PMS), bolestivou a silnou menstruaci a časté špinění. Potíže s menstruací a PMS (premenstruační syndrom) má již od šestnácti let. V poslední době ji obtěžuje před začátkem menstruace nepříjemné „špinění“. Vyzkoušela řadu hormonálních léků.
Irisdiagnostikou zjišťuji nedostatečnou činnost vaječníků, špatnou funkci dělohy a sníženou činnost štítné žlázy. Akupunkturní test ukazuje vyčerpání slinivky - sleziny, žaludku a jater. Při vyšetření křížokyčelních kloubů zjišťuji posun vpravo.
Doporučuji tento regenerační postup: Balancer Klas v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem, Kličkový olej s vitamíny v dávce 1 – 0 – 1 cps. před jídlem a odvar z byliny danggui v dávce 750 ml za den. Zevně provádíme mobilizaci křížokyčelního kloubů, akupunkturu a cvičení na rehabilitačním míči.
Po sedmiměsíční léčbě vymizely problémy s PMS (premenstruační syndrom). Menstruace není silná a bolestivá. Špinění přetrvává a proto přidávám do léčby přípravek Super acidophilus plus šest miliard v dávce 1 – 0 – 1 cps. nalačno.
Nemocná si léčbu pochvaluje a pokračuje v ní dále.

PMS neboli premenstruační syndrom

PMS neboli premenstruační syndrom trápí nemalou část mladých dívek a žen. Je způsoben hormonální nerovnováhou v ženském organismu. Premenstruační syndrom (PMS) se většinou objevuje v druhé polovině menstruačního cyklu a nebo těsně před menstruací. S nástupem menstruace většinou potíže odeznívají. PMS (premenstruační syndrom) bychom mohli specifikovat jako soubor příznaků a každá žena nemusí mít stejné potíže. PMS (premenstruační syndrom) se nejčastěji projevuje nervozitou, podrážděností, bolestmi v podbřišku nebo v kříži. Dále ženy pozorují otoky, zvýšenou únavu, zvětšení a napětí v prsou, trávicí obtíže a vzestup hmotnosti.
PMS (premenstruační syndrom) se většinou neléčí a pokud přeci ano, tak lékař používá hormonální léky. Přírodní medicína nabízí účinnou pomoc všem ženám s PMS ((premenstruační syndrom). Použité léčebné postupy na přírodní bázi mají velmi silný efekt a ženám šetrně pomohou.
Velmi účinné jsou přírodní přípravky a bylinky. Přírodní přípravky sehrávají důležitou úlohu při problémech s PMS (premenstruační syndrom). Mladé dívce či ženě mohou účinně pomoci. Tyto přípravky organismus ženy uklidní a uvolní. Zmírní nepříjemné bolesti v podbřišku, odstraní špinění a upraví menstruaci. Dále sníží napětí v prsou, otoky a trávicí potíže. Užívání doplňků musí být dlouhodobé. Výhodou těchto postupů je to, že ženský organismus hormonálně „sladí“ a preventivně působí proti dalším gynekologickým obtížím.
Velmi efektivní je i akupunktura a reflexní terapie.


PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY A JEJICH FUNKCE V BOJI S PMS (PREMENSTRUAČNÍ SYNDROM)

  • Balancer Klas (složení: protykin, chlorella, pampeliška, ostropestřec, alfa - lipoová kyselina, L – taurin, L –glycin a L – ornitin) – přípravek obsahuje velmi silné přírodní fytoestrogeny, které příznivě působí na organismus ženy. Balancer Klas odstraňuje všechny příznaky PMS (premenstruační syndrom) a má mnoho pozitivních účinků na ženské choroby.
    Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

  • Kličkový olej s vitamíny (složení: kličkový olej, karoten a vitamíny E a C) – přípravek podporuje léčbu PMS (premenstruační syndrom) a má blahodárný vliv na organismus ženy.
    Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

V BOJI PROTI PMS (PREMENSTRUAČNÍ SYNDROM) LZE NAPROSTÉ VĚTŠINĚ NEMOCNÝCH DOPORUČIT VYSOCE ÚČINNOU KOMBINACI PŘÍRODNÍCH PREPARÁTŮ O TOMTO SLOŽENÍ :


Základní kombinace : Balancer Klas v dávce 1 – 0 – 1 tbl. před jídlem a Kličkový olej s vitamíny v dávce 1 – 1 – 1 tbl. před jídlem. Využijte jedinečnou možnost, kterou Vám nabízí právě nyní tato stránka:
ZÁJEMCI O BEZPLATNOU KONZULTACI PŘÍMO S PANEM PETERKOU

UPOZORNĚNÍ: Dotazy pro pana Peterku týkající se stanovení dosud neurčené diagnózy a rovněž jakékoliv dotazy týkající se dětí do 15 let věku není možno řešit písemně (zde je nutno provést vyšetření za fyzické přítomnosti pacienta) - v těchto případech se prosím můžete prostřednictvím níže umístěného vzkazového okna objednat k osobní návštěvě poradny pana Peterky v Kojetíně (u Přerova).

Zde můžete napsat svůj individuální dotaz ohledně Vašich zdravotních problémů (nebo se objednat k návštěvě poradny /dosud neurčené diagnózy, děti do 15 let/) - zpravidla do 48 hodin obdržíte elektronickou poštou odpověď.
Váš email:    (nutno vyplnit)
Text Vašeho dotazu pro pana Peterku:
Pomohou i bylinky?
Vhodným pitným médiem při PMS (premenstruační syndrom), které můžete používat jsou bylinkové čaje. Preferujte nať mateřídoušky, květ hluchavky, danggui, nať třezalky, chuanxiong, květ měsíčku a plod jeřabiny.

INFORMACE ZDE POSKYTNUTÉ NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKOU PÉČI !

Milan Peterka

Milan Peterka, 2005 - autor textu
Ing. Aleš Paclt, 2005 - nakladatelský služby

Dílo je chráněno autorským zákonem. Použití díla, i jeho částí, je bez výslovného písemného souhlasu zakázáno.

Zpět na Bezplatnou interaktivní poradnu

 
Fitline: Doplňky stravy pro zdraví, vitalitu a krásu