VLASY - PADÁNÍ VLASŮ


ÚVOD PROVOZOVATELE TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK


Cílem této stránky je poskytnout při vašich konkrétních zdravotních problémech KONKRÉTNÍ DOPORUČENÍ A POMOC – návrh vhodné terapie v závislosti na Vašich specifických zdravotních problémech najdete buď přímo v dolní části této stránky V ODSTAVCI S ČERVENÝM TEXTEM nebo Váš problém můžete prostřednictvím formuláře umístěném dole na této stránce BEZPLATNĚ KONZULTOVAT přímo s naším zdravotním poradcem, vyhledávaným přírodním terapeutem a autorem této stránky panem Milanem Peterkou.

O autorovi této stránky:


Milan PeterkaPan Milan Peterka je přes svůj mladý věk (27 let) již nyní vyhledávaným a uznávaným odborníkem v oblasti přírodní medicíny. Provozuje úspěšnou soukromou praxi, kde poskytuje svým pacientům nadstandardní diagnostické a terapeutické služby - používá např. irisdiagnostiku, měření akupunkturních drah, diagnostiku z bioinformačního pole a další diagnostické metody.

Používá fytoterapii, akupunkturu, moxibuci, gemoterapii, terapii výživovými doplňky a další metody celostní medicíny.

Vlastní certifikát bezkontaktních masáží stejně jako diplom reflexního terapeuta a masérské osvědčení. Celých 10 let absolvoval praxi u bylináře Josefa Antonína Zentricha.

Mezi jeho profesionální aktivity též patří bohatá publikační a odborná přednášková činnost. Přes veškerou odbornost je ale pan Peterka zejména zkušeným praktikem, který nezřídka dodá naději a účinně pomůže dokonce i těm pacientům u kterých klasická léčba nezabrala.

Úvodem si uvedeme některé příklady z mé praxe :

Žena 25 let

Přichází do mé poradny s velkým problémem padají ji vlasy. V poslední době si všimla při česání stále většího počtu vlasů, které ji ulpívají na hřebenu. Bojí se zhoršení.
Irisdiagnostikou zjišťuji sníženou činnost štítné žlázy a překyselení organismu.
Doporučuji tento regenerační postup : LKVB6 v dávce 1 - 1 - 1 tbl. před jídlem, Kličkový olej s vitamíny v dávce 1 - 1 - 2 cps. a Multivitamíny s minerály a enzymy v dávce 1 - 0 - 1 tbl. před jídlem.
Po půl roční léčbě přestaly nemocné padat vlasy. Zlepšila se jejich kvalita a má klientka je velmi spokojena.

Padání vlasů

- se projevuje jako úplná nebo částečná ztráta vlasové pokrývky hlavy. Po 25 roku věku začínají všem lidem postupně řídnout vlasy. Je to normální projev stárnutí. Každý den vypadne 80 - 100 vlasů. Problém začíná tehdy pokud vlasy vypadávají hojně a jejich kvalita se zhoršuje. U mužů můžeme vysledovat dědičné sklony zejména po otci. Ženám vlasy vypadávají nejvíce během těhotenství, při kojení a v době přechodu. Tento jev je ovšem normální.
Mezi příčiny padání vlasů zařazujeme : některé typy účesů, různá onemocnění (anémie, hypofunkce štítné žlázy, hormonální vlivy, rakovina ....), při chemoterapii a radioterapii, operace, stres, překyselení organismu, špatná výživa, chybějící vitamíny a minerální látky, hormonální antikoncepce, chemické látky apd.
Léčba vypadávání vlasů se řídí vždy dle příčiny. Vlasy se dnes běžně transplantují nebo existují různé vlasové elixíry a balzámy.
Přírodní medicína nám nabízí také určitou pomoc. Vždy je nutné nemocného vyšetřit a zjistit možné skryté příčiny. Z mého pohledu jsou nejdůležitějším orgánem ledviny, které se musejí vyšetřit jako první.
V léčbě se pak používají bylinky, potravinové doplňky, bylinné balzámy a šampony, masáže pokožky hlavy apd. Důležitá je také zdravá výživa a relaxační techniky.

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY A JEJICH FUNKCE V BOJI PŘI PADANÍ VLASŮ

  • Kličkový olej s vitamíny (složení kličkový olej, karoten a vitamíny E a C) - preparát působí proti padání vlasů, zlepšuje kvalitu vlasů, odstraňuje volné radikály, harmonizuje hormonální systém a působí proti stresu. Základní dávkování 3 x denně jedna kapsle před jídlem.
    Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

  • Betavital (složení extrakt z červené řepy s rutinem, betakarotenem a vitamínem C) - - preparát doplňuje do organismu důležité vitamíny, minerální látky a enzymy, zvyšuje počet červených krvinek, odstraňuje překyselení organismu a tím zabraňuje padaní vlasů. Základní dávkování 2 x denně jedna čajová lžička nalačno.
    Doporučené dávkování ve vhodných kombinacích s dalšími přípravky viz níže.

V BOJI PROTI PADÁNÍ VLASŮ LZE NAPROSTÉ VĚTŠINĚ NEMOCNÝCH DOPORUČIT VYSOCE ÚČINNOU KOMBINACI PŘÍRODNÍCH PREPARÁTŮ O TOMTO SLOŽENÍ :


Základní kombinace: Kličkový olej s vitamíny v dávce 1 - 1 - 1 cps. před jídlem a Betavital v dávce 3 x denně jedna čajová lžička nalačno.

Využijte jedinečnou možnost, kterou Vám nabízí právě nyní tato stránka:
ZÁJEMCI O BEZPLATNOU KONZULTACI PŘÍMO S PANEM PETERKOU

UPOZORNĚNÍ: Dotazy pro pana Peterku týkající se stanovení dosud neurčené diagnózy a rovněž jakékoliv dotazy týkající se dětí do 15 let věku není možno řešit písemně (zde je nutno provést vyšetření za fyzické přítomnosti pacienta) - v těchto případech se prosím můžete prostřednictvím níže umístěného vzkazového okna objednat k osobní návštěvě poradny pana Peterky v Kojetíně (u Přerova).

Zde můžete napsat svůj individuální dotaz ohledně Vašich zdravotních problémů (nebo se objednat k návštěvě poradny /dosud neurčené diagnózy, děti do 15 let/) - zpravidla do 48 hodin obdržíte elektronickou poštou odpověď.
Váš email:    (nutno vyplnit)
Text Vašeho dotazu pro pana Peterku:


Pomohou i bylinky ?
Vhodným pitným médiem, které můžete používat jsou bylinkové čaje. Preferujte list kopřivy, kořen kopřivy, kořen lopuchu, květ měsíčku a kořen heshouwu.

INFORMACE ZDE POSKYTNUTÉ NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKOU PÉČI !

Milan Peterka

Milan Peterka, 2005 - autor textu
Ing. Aleš Paclt, 2005 - nakladatelský služby

Dílo je chráněno autorským zákonem. Použití díla, i jeho částí, je bez výslovného písemného souhlasu zakázáno.

Použitá a doporučena literatura :
Kniha o zdraví. Kolektiv autorů, Victoria Publishing 1990.

Zpět na Bezplatnou interaktivní poradnu

 
Fitline: Doplňky stravy pro zdraví, vitalitu a krásu